Hangi bilgileri topluyoruz?

Sitemize kaydolduğunuzda, bir talep gönderdiğinizde, herhangi bir hizmet satın aldığınızda, bir genel bakışa tepki verdiğinizde veya bir yapıyı tamamladığınızda sizden veri topluyoruz. Herhangi bir yardım talebinde bulunurken veya sitemize kaydolurken, uygun olduğu şekilde, adınızı, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girmeniz istenebilir. Yine de sitemizi isimsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz?

Sağlanan tüm hassas/kredi verileri Stripe aracılığıyla gönderilir.
Bir değiş tokuştan sonra, özel verileriniz (kredi kartları, sosyal güvenlik numaraları, finansal bilgiler vb.) çalışanlarımıza verilmeyecektir.

Herhangi bir bilgiyi dış taraflara ifşa ediyor muyuz?

Tanınabilir verilerle satmayız, takas etmeyiz veya her halükarda dış toplantılara geçmeyiz. Bu, sitemizi çalıştırmamıza, işimizi yönetmemize veya sizi ayarlamamıza yardımcı olan yabancılara güvenilmez, çünkü bu toplantılar bu verilerin gizli tutulmasına izin verir. Yasalara uymak, site stratejilerimizi uygulamak veya kendimizin veya başkalarının haklarını, mülkiyetini veya refahını sağlamak için tahliyenin uygun olduğunu kabul ettiğimizde verilerinizi de verebiliriz.

Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasasına Uygunluk

COPPA'nın (Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası) ön koşullarıyla tutarlıyız, 13 yaşından küçük hiç kimseden veri toplamıyoruz. Sitemiz, öğelerimiz ve yönetimlerimiz, her halükarda 13 yaşında veya daha fazla yerleşik bireylere tamamen koordine edilmiştir.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

Gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayacağız.

Bilgilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz?

Sitemize kayıt olduğunuz noktada, kaydı silmediğiniz veya kendinizi geri çekmediğiniz sürece (yasalara ve yönergelere tabi olarak) hakkınızda sahip olduğumuz bilgileri döngüye alır ve saklarız.

Verilerinizle ne yapmıyoruz

Bilgilerinizi, öğelerinin veya yönetimlerinin tanıtımı için farklı kuruluşlara asla paylaşmayacağız, açıklamayacağız, satmayacağız veya hiçbir durumda vermeyeceğiz.