Hakkımızda

Vizyon

Hemenbul.com,  Türkiye piyasasına güvenli, etkin ve yenilikçi bir bakış açısı getirme hedefi ile oluşturulmuş modern bir hizmet pazar yeridir. Türkiye'nin her ilinde, ihtiyaçları karşılamak kaliteli ve uygun hizmetleri güvenli bir platformda işveren ve Freelancer'ı birbiriyle buluşturmayı hedefliyoruz. Pazarımız aracılığıyla işverenler, yazılım geliştirme, yazma, veri girişi ve tasarım gibi mühendislik, bilim, satış ve pazarlama, muhasebe ve hukuk hizmetleri gibi bir çok uzmanlık gerektiren alanlarda hangi il ve ilçede olursa olsun beğendiği Freelancer ile çalışma fırsatı bulacaktır.

Misyon

Hemenbul.com, daha iyi bir çalışma yöntemine öncülük etmektedir. İşletmelerin daha fazla esneklik bulmasına yardımcı olup ve onlarca yetenekli uzmanı ise daha fazla fırsatla buluşturmayı hedeflemektedir. İnsanların daha iyi hayatlara sahip olmaları için ekonomik fırsatlar yaratma misyonumuz bizi Türkiye'de gerçek anlamda ileri bir seviyeye götüreceğinden hiç şüphemiz yok. Türkiye'nin dört bir yanından her büyüklükteki işletmenin ve Freelancer'ın kaliteli ve özgün işler başarmak için burada buluşmaktan mutluluk duyduğunu biliyoruz.

Herkesin aynı yönde büyümesi için müşterilerimizin hedeflerini Hemenbul'daki Freelancer yetenek hedefleriyle bağdaştırmaya çalışıyoruz. Becerilerinizi geliştirmek, işinizi geliştirmek ve başarı için ihtiyacınız olan kontrol ve özgürlüğü elde etmek için en güvenli adres olma yolunda hep birlikte ilerleyeceğiz.


Hemenbul.com müşteri yada freelancerlara ait vizyonu görüyoruz ve yaptığımız her şey, güvenilir insanlardan oluşan hizmet ağınızı oluşturarak bu vizyonu gerçeğe dönüştürecek bağlantıları kurmanıza yardımcı olmak istiyoruz.