1634425533 Yakında Hizmetinizdeyiz

Platformumuz Nasıl Çalışır?

Çevrimiçi hizmetler/teklifler alıp satmak için güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu platform.Alıcılar

İster yeni web siteniz için tasarlanmış bir logoya, ister şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusuna, hatta okul ödevlerinde size yardımcı olacak bir öğretmene ihtiyacınız olsun, doğru yerdesiniz. Kendiniz yapmayı bilmediğiniz ya da vaktiniz olmayan her şey için Hemenbul uzmanları hizmetinizde.

1) İhtiyacınız olan bir hizmeti bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun uzmanı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslimat süresini, derecelendirmeleri ve topluluk önerilerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, onlara bir mesaj göndermeniz yeterlidir. Ayrıca bir istek gönderebilirsiniz.

3) İşlemi takip edin

Yerleşik konuşma ve işlem yönetim sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişi yapın. Satıcı, belirli bir zaman dilimi içinde hizmeti teslim edecektir.

5) Değişiklik Talebi

Herhangi bir nedenle teslim edilen işten memnun kalmazsanız, devam edip değişiklik talebinde bulunabilirsiniz; satıcınız istenen değişiklikleri yapacaktır.

2) Bilgilerinizi gönderin

Satıcının size beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmesi için olabildiğince ayrıntılı olun. Hizmetin sizi memnun edecek şekilde gerçekleştirildiğini onaylayana kadar ödemeniz güvende tutulur.

4) Teklif/Hizmet Teslim Edildi

Yapılan ve teslim edilen hizmetten memnun kaldığınızda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz ve satıcının ödemesini alacağından emin oluruz. Satıcı için bir geri bildirim bırakarak topluluğa yardımcı olun.

6) Satıcınızı Değerlendirin

Tamamlandığında, lütfen derecelendirin ve satıcınız hakkında geri bildirimde bulunun. Bu, teklifleri/hizmetleri inceleyen diğer alıcıların kararlarını bilgilendirmeye yardımcı olacaktır.

Satıcılar

Hemenbul size bilgi, yetenek, beceri veya bir hobiyi kalıcı veya geçici bir gelir kaynağına dönüştürme fırsatı sunar. En çok sevdiğiniz şeyi yapmaya devam edebilmeniz için güvenlik, gizlilik, kolaylık ve zamanında ödeme sağlamak için buradayız. Yeteneği getirin, kazanmayı adım atmak kadar kolay hale getirelim.

1) Teklif/hizmet yayınlayın

Becerilerinize uygun bir teklif/hizmet yayınlayın. Mümkün olduğunca spesifik olun, böylece potansiyel müşterileriniz, ödemeye hazır oldukları para karşılığında tam olarak ne elde ettiklerini bilsinler.

3) İtibarınızı oluşturun

Tüm müşterilerinize aynı şekilde davrandığınızdan emin olun ve işlem değeri ne olursa olsun mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışın. Memnun müşteriler sizi arkadaşlarına tavsiye edecek

2) Hemen iletişim kurun

Müşteri sorularına ve özel teklif taleplerine makul bir süre içinde yanıt verin. Başarılı bir işbirliği için iyi iletişim bir ön koşuldur.

4) Kesin teslimat tarihleri

Siparişleri mümkün olduğunca önceden belirlenmiş teslim tarihlerine göre teslim etmeye çalışın. Alıcılar, bir siparişin teslim tarihini geçtikten sonra iptal etme eğilimindedir. İş için iyi değil